Ostre bóle podbrzusza i podejrzenie uchyłków

Witam. Proszę o udzielenie podpowiedzi na moje objawy. Pierwszy ostre bóle lewego podbrzusza,później ból podbrzusza . Od teraz pobolewanie podczas ucisku lewego podbrzusza jakby jelito grube . Byłem u gastro przepuszcza że to uchyłki przepisał metranidazol ale nie pomogło. Usg i rtg brzucha ok ,krew ok oprócz abc 11 norma 10 markery cea ok psa ok na jądra ok rtg płuc robione w lipcu ok . Kolo i gastro za parę dni . Choruje na ŁZS i łuszczyca leki metypred 4 febrofen

Dopiero wyniki badania gastroskopowego i kolonoskopowego zapewne wyjaśnią przyczyny Pana dolegliwości. Proszę poczekać na te badania i skontaktować się po uzyskaniu ich wyników. W chwili obecnej na podstawie samych objawów nie można postawić ewidentnie żadnej diagnozy.