Pęknięcie mięśnia piersiowego
Witam jestem sportowcem i na treningu podczas wyciskania sztangi pękł mi mięsień piersiowy urwał się ale usg pokazało ze nie od przyczepu poprostu rozerwał się na odcinku 1,5 cm. czy da się cos z tym jeszcze zrobic a ewantualnie jakie koszty takiego zabiegu? Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Metody minimalizowania dolegliwości stawowych
Witam. Tego typu zabiegi mogą być wykonywane nieodpłatnie w ramach nfz. Sugeruję kontakt z chirurgiem.