Pociąganie nosem, chrząkanie, ból szyi oraz zaciskanie oczu przez 6-latkę

U mojej córki(6 lat) zaczęło się 2 lata temu od pociągania nosem i chrzakania,później doszedł ból szyi z tyłu.Obecnie doszło zaciskania oczu.Jak do tej pory żaden lekarz nie postawił trafnej diagnozy.Byliśmy u alergologa,laryngologow kilku.Robiliśmy wiele badań.Teraz wybieram się do neurologa,może okulisty...Proszę o radę,ponieważ do pediatry a zarazem naszego lekarza rodzinnego dostać się bardzo trudno.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest coś więcej powiedzieć bez badania. Proszę udać się do neurologa.