Poranne nudności i wynik USG jamy brzusznej

Witam Pani Dr.Proszę o interpretacje wyniku usg.Wątroba nie powiększona o wzmożonej echogeniczności.Trzustka chiperechogeniczna widoczna w zakresie głowy i trzony o nieregularnym obrysie.Nerki,śledziona bez zmian.Pani dr czy jest to coś bardzo poważnego???Poza tym od kilku dni jest mi niedobrze.Rano jak wstanę mam odruchy wymiotne i rówież mam lekkie bóle z prawej strony brzuchaCzy to może być zwiàzane ze stresem?Od kilku lat leczę siè z powody przepukliny rozworu przełykowego przepony.Dziękuje

Dla podjęcia decyzji o dalszej diagnostyce a następnie ewentualnej terapii konieczne jest dysponowanie całością obrazu: wywiad, badanie kliniczne, diagnostyka, w tym laboratoryjna. Nie jest wykluczone iż potrzebna będzie dalsza diagnostyka TK ? NMR?