Poszukiwania przyczyny braku libido

Mam 43, od wielu lat jestem zdesperowana poszukiwaczka zaniku mojego libido. Obecnie szukam lekarstwa , którego skutkiem ubocznym jest zanik libido. Doczytałam się , ze po antydepresantach libido u ok 50 zmniejsza się, jestem w tej drugiej polowie , nie odczuwam różnicy. Aby nie zwariować wybrobowalam juz chyba wszystkiego. Chodziłam do psychoterspeuty, brałam zwiekszona liczbę środków antykoncepcyjnych , antydepresyjnych, uspakajajacych, usypiajacych. Wszystko po to, aby zmniejszyć skutki flust

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do seksuologa, po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzięć.