Problem z pachwiną u chłopaka

Witam serdecznie,mój chłopak ma od jakiegoś czasu problemy z pachwiną.Jednego dnia jest ok,drugiego nie może się ruszyć z łóżka, ma problem z wypróżnieniem czy dźwiganiem rzeczy, bo tak boli. Był kilka razy u lekarza. Lekarz stwierdził początkowo naderwanie pachwiny,lecz po wykonaniu USG, że może to niedoleczone zapalenie,ale antybiotyki itp nie dały rezultatu, gdyż bóle wracają - raz silniejsze raz nie. Co robić, gdzie się kierować po pomoc? Dziękuję

Witam,

Proponowałabym skonsultować problem Pani chłopaka u innego całkiem lekarza, aby zasięgnąć kolejnej porady bez wskazywania na to co stwierdził wcześniejszy lekarz.