Promieniujące bóle rąk po kontuzji

witam mam 20 lat i od 2 dni boli mnie lewa reka dokładnie w łokciu a nieraz ból promienuje do przed ramienia. Czy to coś grożnego biore luivac i tam pisze w skutkach ubocznych bole stawowe lub miesniowe ale ja go juz biore 2 tygodnie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wynikać z zaburzeń unerwienia. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Jeśli problem nie ustąpi to konieczna będzie wizyta u lekarza.