Rozwijająca się choroba popękanych stóp

Proszę o pomoc. Mam popękane stopy i dłonie, leczę się u dermatologa od trzech m-cy bez rezultatu. Choroba ciągle nawraca,stopy i dłonie twardnieją, robi się gruba twarda skorupa która następnie pęka. Robiłam badania krwi i moczu-są dobre. USG jamy brzusznej w normie. Dłonie są wstrętne i obolałe, nie mogę pracować, całe lato chodzę w bawełnianych rękawiczkach. Wydaje mi się że problem jest wewnątrz organizmu. Nikt mi nie umie pomóc, proszę poradzić co mam robić. Pomocy- Krystyna

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza reumatologa, po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.