Ruchomy guzek na żebrze
pisalam nie dawno o guzku ktory wyczowam pod lewa piersia na zebrze ruchomy ktory ciagle boli w dotyku z usg nic nie wyszlo lekasz sugerowal sie opisem bo nie mial zdjecia a rtg tez mowil ze czysto bylam ostatnio u niego co mam z tym zrobic on tez to odczowa ale dalej mi mowi ze to moga byc chrzastki . Czy tak moga wystawac ? czy moze powinnam gdzies sie z tym jeszcze zglosic .

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Nie powinno tak być, ale może być to także wariant normy. Sugerowałbym konsultację z reumatologiem