Torbiel szyszynki w USG przezciemiączkowym
Witam U mojego 6-miesięcznego synka USG przezciemiączkowe wykazało torbiel szyszynki wielkości 10-12 mm. Wcześniejsze USG przeprowadzane trzy miesiące temu tego nie wykazało. Proszę o informację co to oznacza i jakie wiążą się z tym zagrożenia. Co powinienem zrobić w tej sytuacji ? Bardzo proszę o fachową pomoc i poradę.

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki zmiany. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.