Uczucie utraty męskiego ego

witam podczas aktu z moja ukochana partnerka kiedy robiła mi dobrze ręka zaczęła penetrować paluszkami mój odbyt po czym nie ukrywam dostałem erekcji i czułem rozkosz co to może znaczyć dodam ze od zawsze pociągały mnie kobiety i ze tak powiem ten paluszek w pupie podczas penetracji strasznie rozregulował moja psychikę czy coś ze mną nie tak czuje ze utraciłem moja męskość moje ego zostało zaburzone pomocy

Dzień dobry!

Penetracja i pieszczoty okolic odbytu mogą być doznaniem przyjemnym seksualnie. W tej właśnie okolicy ma się znajdować tzw. "męski punkt G". Odczuwanie przyjemności z takiego rodzaju pieszczot w żaden sposób nie ma związku z orientacją seksualną czy tożsamością płciową.

Pozdrawiam!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza