USG tarczycy a trudności z zajściem w ciążę

Witam, Chciałabym poprosić o interpretacje wyników usg tarczycy. Wynik: gruczoł tarczycowy normoechogeniczny, niejednorodny, prawidłowo unaczyniony; płat prawy:1,76x1,22x3,0 cm; płat lewy: 1,34x0,92x3,3 cm; cieśn: 0,2 cm. Dodam ze stara się zajść w ciąże. Moje Tsh ostatnie 2,43, ale bywało wyższe nawet 3,69. Czy tarczyca jest prawidłowa i czy może być przyczyna trudności w zajściu w ciąże?

Lek. Tomasz Budlewski

Opis nie wskazuje na nic niepokojącego. Proponuję koniecznie udać się do lekarza kierującego na powyższe badanie.