Wynik USG i torbiel w nerce
usg w części centralnej płata wątroby słabo odrózniające się ognisko lite hypoechog. o wielk.24mm . podprzeponowo w prawym płacie wątroby ognisko lite silnie hyperechogieniczne o śr.14mm- najpr.naczyniak , watroba jednorodna , torbiel w nerce bez mozliwośći dokładnego zdjagnozowania prze usg . o czym mogą świadczyc te wyniki ?

MĘŻCZYZNA, 59 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Ze względu na opisane w wyniku nieprawidłowości najpewniej konieczne będzie przeprowadzenie dokładniejszej diagnostyki, tj. wykonanie tomografii jamy brzusznej. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.