Zagęszczenie w piersi
Witam mam 36 lat , 11 miesięcy temu miałam mastektomię prawej piersi ( dwa guzy 10mm i 12mm). Teraz na usg na lewej piersi mam zagęszczenie histopatologiczne 12mm . Czy z tego zagęszczenia może zrobić rak złośliwy ?

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Witaminy w ciąży
Nie rozumiem pytania , albowiem nie istnieje coś takiego jak "zagęszczenie histopatologiczne 12mm" - może jestem nie douczony - proszę o podpowiedź!!! zż