Zapis wyniku USG stopy

Witam Co oznacza ten zapis usg stopy? Nieznacznie zwiekszona ilośc płynu w stawie śródstopno paliczkowym palucha, błona maziowej i torebka stawowa z cechami miernego obrzęku i pogrubienia. Koło kostki zrobił mi sie jakis mały guzek jakis wysięk, wyglada jakby był zaraz pod skora, rtg nic nie wykazało, w usg tez nic nie widać.

Witam , trudno jest mi odpowiedzieć na Pani pytanie , gdyż opis dotyczy palucha , a Pani mówi o kostce? Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego w celu szczegółowego omówienia sprawy!!! z.żurawski