Zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze w kręgosłupie
proszę o analizę wstępną tomografii komputerowej klatki piersiowej z kontrastem płuco prawe: w seg. 10 zmiana guzkowa śr.4mm płuco lewe - bez zmian ogniskowych śródpiersie i wnęki bez adenopatii serce wielkością na górnej granicy normy zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze w kręgosłupie czy jest powód do niepokoju i natychmiastowego działania
ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Zmiany w kręgosłupie są najprawdopodobniej wynikiem choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa. Niepokojącą zmianą jest opisywany 4mm guzek w płucu prawym. Z pewnością wymaga on dalszej diagnostyki.