Twój przewodnik po zdrowiu

  1. Opisz swój problem. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź w bazie ponad miliona porad!
  2. Nie ma informacji, których szukasz? Wyślij pytanie do specjalisty.
Rozpocznij
7 5 0 , 5 2 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dermokosmetyki do pielęgnacji okolic intymnych dla kobiet: Pytania do specjalistów

Jak leczyć nieprzyjemne szczypanie okolic intymnych?

Witam, Od rana odczuwam nieprzyjemne szczypanie okolic intymnych. Przy oddawaniu moczu uczucie to zwiększa sie. Zostają odczuwane silne szczypanie i pieczenie. Co to jest!? Jak leczyć?
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Katarzyna Szymczak
Lek. Katarzyna Szymczak

Stosowanie Laktowaglinal i Lacubiosfemina żel a pielęgnacja okolic intymnych w lecie

uzywam nie na codzien ale np dwa razy w tyg lub co tydzien doklanie laktowaglinal i lacubiosfemina zel. MOJE PYTANIE BRZMII CZY TO WYSTARCZY . MAM TU NA MYSLI JAKIE PROBIOTYKI URZYWAC LATEM BY BYLO WSZYSTKO OKI. LATO UPAL..... WIECEJ... uzywam nie na codzien ale np dwa razy w tyg lub co tydzien doklanie laktowaglinal i lacubiosfemina zel. MOJE PYTANIE BRZMII CZY TO WYSTARCZY . MAM TU NA MYSLI JAKIE PROBIOTYKI URZYWAC LATEM BY BYLO WSZYSTKO OKI. LATO UPAL..... WIECEJ SEKSU...........
odpowiada 1 ekspert:
Dr hab. n. med. Marek Bulsa
Dr hab. n. med. Marek Bulsa

Higiena okolic intymnych latem

Co należy zrobić by latem nie mieć żadnych dolegliwości stref intymnych żadnych zakarzen grzybica ani bskteryjnych. ZAZNACZAM ZE BIORE LAKTOWAGLINAL I LACIBIOS FEMINA ZEL. . O NIE MAM ZADNYCH PRZYGODNYCH STOSUNKOW.
odpowiada 1 ekspert:
Dr hab. n. med. Marek Bulsa
Dr hab. n. med. Marek Bulsa

Czym myć miejsca intymne?

Witam mam pytanie czytałam artykuł że miejsce intymne najlepiej nic sama woda nie np płynem do higieny intymnej . Dlaczego
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Tomasz Budlewski
Lek. Tomasz Budlewski

Mycie okolic intymnych po pettingu

Witam ! Uprawiałam z chłopakiem peting a dokładnie 69, po dokończeniu. Poszłam do wc aby umyć ręcę ponieważ były w spermie, umyłam je, wytarłam. I pozniej wziełam na ręku troszkę wody, żeby się umyć w okolicach pochwy, nie wkładam palców... Witam ! Uprawiałam z chłopakiem peting a dokładnie 69, po dokończeniu. Poszłam do wc aby umyć ręcę ponieważ były w spermie, umyłam je, wytarłam. I pozniej wziełam na ręku troszkę wody, żeby się umyć w okolicach pochwy, nie wkładam palców do środka, moja pytanie brzmi czy mogę zajść w ciąże ? To był mój 7 dzień po okresie, cykle ma 32 dniowe, więc jeszcze daleko do owulacji. Proszę o odpowiedz.
odpowiada 2 ekspertów:
Lek. Małgorzata Horbaczewska
Lek. Małgorzata Horbaczewska
Lek. Marta Gryszkiewicz
Lek. Marta Gryszkiewicz
Patronaty