Choroby skóry: Pytania do specjalistów
Jak opatrzyć oparzenia na ciele?
Mój chłopak popalil się od karnistra z benzyna. Ma głównie rpoparzone nad kostka są bąble i spuchła mu. Ale skarży się tez ze krew mu nie dopływa do nogi. Czy musimy udać się na SOR czy samo przejdzie?
Czy mam zastosować w tym czasie jakiś preparat lub maść, która spowoduje zahamowanie rozwoju grzybicy?
Czy jeżeli mam za tydzień umówioną wizytę u dermatologa, ponieważ podejrzewam że mam grzybicę paznokcia u stopy, to czy jest szansa że grzybica jeszcze bardziej się rozrośnie do tego czasu? Czy mam zastosować w tym czasie jakiś preparat lub maść, która spowoduje zahamowanie rozwoju grzybicy?
Dlaczego na stopie pod palcami moja skóra się marszczy?
na stopie pod palcami i aż do piety skura jest pomarszczona, bardzo biała, schodzi, tak jest po pracy remontowej w szklarni.
Popularne tematy
Wielokrotne przecięcia kory mózgu
•
Złamania kości śródstopia i palców stóp
•
Nowotwory dróg moczowych
•
Potworniak
•
Rezonans magnetyczny układu oddechowego
•
Nowotwory przewodu pokarmowego
•
Wady kręgosłupa
•
Zwichnięcie stawu łokciowego
•
Rekonstrukcje więzadeł
•
Artroza
•
Skolioza
•
Jałowa martwica kości
•
Wszczepienie stymulatora mózgu
•
Złamania kości udowej
•
Nowotwór kości
•
Zwichnięcie stawu żuchwowego
•
Choroba Osgood-Schlattera
•
Rezonans magnetyczny układu trawienia
•
Rezonans magnetyczny z kontrastem
•
Rezonans magnetyczny serca
•
Rwa barkowa
•
Skręcenie stawu
•
Akromegalia