Kriokoagulacja: Pytania do specjalistów
W jaki sposób powinna być usunięta nadżerka?
Witam,
Jaka metoda usunięcia niewielkiej nadżerki będzie lepsza u kobiety, która jeszcze nie rodziła - laser czy kriokoagulacja? Chodzi głównie o to, aby w przyszłości nie było problemów z ciążą i porodem.
Jaka jest przyczyna krwawienia po stosunku?
Witam
Mam 22 lata i od września 2017r biorę pierwsze w życiu tabletki antykoncepcyjne.
Miałam duża nadżerkę. Miałam dwie kriokoagulacje i to efektu nie dało. Więc ostatnim etapem byla elektrokoagulacja nadżerki( sierpień 2017) Mam pytanie bo zauważyłam że krwawię po stosunku . I nie wiem jaka może być tego przyczyna
Czy tydzień przed miesiączką można wymrozić nadżerkę?
Witam, chciałabym się zapytać czy zabieg usuwania nadżerki metodą kriokoagulacji może odbyć się tydzień przed planowaną miesiączką? Od lekarza usłyszałam jedynie, by w tym momencie nie występowały żadne upławy, natomiast czytałam, że zabieg musi zostać przeprowadzony w pierwszym tygodniu po miesiączce. Proszę o odpowiedź.