Akcja serca u 32-latka

Witam. Mam takie pytanie, chodzi o to że jak stoję czy chodzę to serce moje bije normalnie lecz gdy kucne to moje serce bije wolniej. Czy jest to normalne ? Tak samo np kiedy wykonam ukłon i pozostanę w tej pozycji chwilę wtedy robię się czerwony na twarzy, czuje jak mi glowa pulsuje , widoczne są żyły na czole. Czy to ma związek z nadcisnieniem ?

Aleksander Ropielewski

Trudno mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi bez możliwości przeprowadzenia badania i wykonania, przynajmniej, badania EKG. Sugeruje kontakt z lekarzem.