Alergia i atak dychawicy oskrzelowej

Witam,syn ma zdiagnozowaną alergię i przyjmuje od prawie roku asmenol.Od zdiagnozowania choruje mniej ostatnio miał anginę we wrześniu i brał antybjotyk10dni.W zeszłym tygodniu w piątek dostał dychawicy oskrzelowej,byliśmy na sorze ,osłuchowo czysty ,robić inchalacje z Pulmikortu i kontrol w poniedziałek u rodzinnego.To samo,inchalacja z pulmikortu .dziedzko nadal dziwnie oddycha,często ziewa,ma całkowiczie białe białka oczu bez śladu naczynek i pobolewa go brzuch.odkasłuje żółtą flegmą i..

Aleksander Ropielewski

Przykro mi, ale opis dolegliwości jest nie wystarczający i nie do końca dla mnie jasny abym mógł na jego podstawie udzielić pomocnej odpowiedzi. Jedyne co mogę zrobić w tej sytuacji to zasugerować kolejną wizytę u lekarza.