Alkoholizm i ból ciała

Witam, moja mama jest uzależniona od alkoholu, od 3 dni nie wstaje z łóżka ciągle śpi, nie chce jeść ani pić. Kiedy próbuję ja dotknąć strasznie krzyczy że ja boli nawet przy lekkim dotknięciu, wiem że to od alkoholu ale nie mam pojęcia co to może być. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to reakcja abstynencyjna. Proponuję namówić Mamę na terapię antyalkoholową. Bez badania nie można nic powiedzieć. Konieczne jest badanie lekarskie. Jeżeli coś bardzo Panią niepokoi proponuję wezwać pogotowie ratunkowe.