Alkoholizm u męża

Moj maz jest alkoholikiem pije codziennie nie reagujac na moje prosby grosby,Nie moge od niego odejsc bo niemam dokad ,pozatym nas utrzymuje co robic niechce sie leczyc bo to male miasto gdzie wszyscy sie znaja...pomocy. kamila 34lat

Dzień dobry!

Nie tylko mąż, ale i Pani mogą znaleźć pomoc np. w Centrum Interwencji Kryzysowej, Ośrodku Terapii Uzależnień, Fundacji Niebieska Linia, Poradni Zdrowia Psychicznego, Centrum Praw Kobiet itp.

Pozdrawiam!