Anemia niedobarwliwa u 18-letniej osoby

Witam, mam 18 lat i anemię niedobarwliwą. Lekarz przepisał mi Tardyferon , mam go brać 3 razy dziennie. Czytałam o tym sporo i czy ta dawka nie jest zbyt duża? I oczywiście jak mam zażywać ten lek, na czczo? Trzeba też popijać to czymś kwaśnym, czy to niekonieczne? Takie opinie słyszałam i czytałam. Proszę o odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Nie jest to za duża dawka. Proszę przyjmować lek zgodnie z zaleceniami lekarskimi i informacją dla pacjenta załączoną do leku.