Asthenozoospermia u męża i poronienie

Witam, Chciałabym zapytać o poprawę nasienia. Maż dostał wyniki w styczniu Asthenozoospermia III. lekarz mówił o klinice i in vitro. Rzucił mąż palenie pod koniec stycznia kazałam brać-mace i FERTLMAN plus , 8 marca widzę dwie kreski , tydzień później poronienie-teraz się oczyszczam. kolejny lekarz mówi o badaniach , klinikach i in-vitro . Czy to straszne poronienie to nie znak ,że coś się ruszyło u męża tylko że za wcześnie? co robić ? co mówią statystyki ? dziękuje za odpowiedź -my.love

Aleksander Ropielewski

Każdy przypadek należy oceniać indywidualnie. Polecam kontakt z ginekologiem. Jedną sprawą jest niepłodność męska inna zaś kobieca i niepłodność partnerska. Mam z amało danych aby udzielić konkretnej odpowiedzi.