Ataki kłucia pod żebrami, ból pleców i podwyższony cholesterol

witam, kilka dni temu w pracy czulam potworne klucie po lewej stronie brzucha, pod zebrami. bolowi towarzyszyly dreszcze. i był na tyle silny ze bylam w stanie upaść na kolana,atak trwal tylko kilka minut i w ciągu pol godziny się powtorzyl. do tej pory czuje pewien dyskomfort. dodam jeszcze, ze na nic nie choruje. nie przyjmuje zadnych lekow. od paru dni bola mnie plecy, a od roku mam podwyzszony cholesterol (ok 280) czy powinnam wykonać jakies badania czy zbagatelizować zaistniala sytuacje?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli ból się powtórzy proszę wtedy koniecznie udać się do lekarza, aby przeprowadzić badanie oraz rozpocząć diagnostykę.
Pozdrawiam