Ataki paniki u 38-latki

Witam, lecze się na ataki paniki,trwa to juz kilkanascie lat z mala przerwa po braniu leków, lecz wszystko znow wrocilo, czy jest mi pani wstanie pomóc. Jestem juz na koncu wytrzymałości

Magdalena Mroczek

Najlepiej zgłosić się do psychiatry, bo tylko on po zebraniu dokładnego wywiadu może zlecić leki

Witam,
w przypadku napadów paniki metodą o udowodnionej badaniami naukowymi skuteczności jest psychoterapia poznawczo-behawioralna. Proszę poszukać w swoim miejscu zamieszkania psychoterapeuty pracującego w tym nurcie. Pozdrawiam serdecznie.