Badania krwi - proszę o analizę

Bardzo proszę o interpretację wyników badania krwi. Mam 47 lat, ostatnio czuję się osłabiona. Oto wyniki: WBC 4,3 RBC 3,74 HGB 9,5 HCT 31,5 MCV 83,5 MCH 26,2 MCHC 31 PLT 220 RDW-SD 49 RDW-CV 15,9 PDW 16,4 MPV 12,6 P-LCR 46,2 PCT 0,27
47 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Pani pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć, bo jest to sprzeczne z regulaminem naszego serwisu. Poza tym pytanie jest niekompletne - nie podała Pani jednostek, co jest niezwykle ważne.

Doradzamy skonsultowanie wyników badań z lekarzem rodzinnym, który zbierze wywiad, zbada Panią fizykalnie i wtedy dopiero będzie mógł właściwie ocenić Pani stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl