Badanie histeroskopii i braki miesiączki

Witam Wczoraj mialam robiona hysteroscopy, w srodku macicy bylo bardzo czerwono . zostala pobrana tkanka do bjopsji aczkolwiek bardzo niepokoje sie ze wyglodem srodka macicy ogolnie scianki byly gladkie tylko bardzo bardzo czerwone (nie krwawiace). Dodam ze badanie bylo wykonane ze wzgledu na brak miesiaczek w obecnej chwili to juz rok odkad nie miesiaczkuje.

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię udzielić pomocnej odpowiedzi bez mozłiwości oceny zmian miejscowych w macicy. Ostatecznie wyjaśnieniem będzie ocena badania histo-patologicznego pobranych wycinków.