Zropiała torbiel boczna szyi a TK

Witam, 2tygodnie udałam się do szpitala z bolącym dużym guzem na szyi i przeprowadzono mi zabieg ze znieczuleniem miejscowym. Nacięto mi torbiel, wypłukano jamę ropnia octeniseptem i pobrano wycinek do badania. Dziś ostatecznie wyciągnięto mi sączek i zostawiono ranę do "zasklepienia" wynik histo-patologiczny potwierdził zropiałą torbiel boczną szyi. Czy TK wykonane teraz pokaże czy torbiel usunięto czy mam czekać na ponowne pojawienie się guza i dopiero kierować się na dalsze leczenie.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie wykonywac na własna rękę badań, nie ma takiej potrzeby, proszę kierować się zaleceniami lekarzy.