Badanie nasienia a ilość plemników

Czy wyniki mojego męża są złe? Liczba dni od ostatniej ejakulacji 4 barwa biało-szara czas upłynnienia 5 min pH >7,8 aglutynacja nieobecna koncentracja plemnikow 168,4 mln/ml Całk. ilosc plemnikow w ejakulacie 370,5mln ilosc plemnikow ruchomych 33% ilosc plemnikow o ruchu postepowym 3% ilosc plemnikow nieruchomych 67% ilosc plemnikow zywych 76% ilosc plemnikow o prawidlowej budowie 91% koncentracja komorek okragłych 5,7mln/ml

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki powinien ocenić lekarz, który zlecił wykonanie badania.