Czy wyniki badania nasienia i plemników są prawidłowe?

witam chciałabym się dowiedzieć czy wyniki są dobre całk. objetosc plemnikow w ejakulacie 21,9mln/ejak A ruch postepowy szybki 11% B ruch postepowy wolny 15% C ruch w miejscu 12% D brak ruchu 62% objetosc 5,0ml ph 8,1 ilosc plemników w 1ml-4,38ml ilosc plemnikow ruchomych 38% ilosc plemnikow zywych 39% ilosc plemnikow o prawidl.budowie 2% leukocyty 1-3wpw

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki przedstawiają zaburzenie pod względem ilości plemników ruchomych oraz ich morfologii. proponuję powtórzyć badanie i udać się do lekarza urologa.