Barak zaufania i niechęć do bliskości fizycznej po traumatycznych doświadczeniach

Witam . Mam na imię Jadwiga mam 42 lata . Mam problem ze zbliżeniem sie do mężczyzny . Miałam przykre doswiadczenia w zyciu i znecanie sie psychiczne ojca pozniej tescia a na pomoc męża tez nie mogłam liczyc .Zreszta seks z mezem był tylko dla niego . Chciałabym zaczac od nowa od kilku lat próbuje moge tanczyc bawic sie ale nie dam sie dotnkąc ani zbliżyć . Nie ufam ludziom ,wszystkiego i wszystkich sie boje . Jestem atrakcyjna kobieta i chciałabym jeszcze przezyc miłe chwile w tym zyciu

http://www.gabinetzmian.pl