Bezsenność a stosowanie leków na depresję

Witam lekarz przepisał mi na depresje oroes 10 przed spaniem 1/2 tabletki ale ja cierpie na bezsennosc spowodowana newrwica przez charapanie męza teraz mąż nie chrapie a ja czuwam :( nie mam już siły i moje pytanie brzmi czy moge na sen na uspokojenie wraz z oroesem brac atarax - Hydroxyzini hydrochloridum? Prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Może Pani, jednak doraźnie. Docelowo proponuję kontakt z psychiatrą, który doradzi całościowe rozwiązanie probemu bezsenności.