Leczenie depresji a bezsenność

Lecze sie 4 na depresje chodzi mi konkretnie o sen z czasem sen unormowal mi sie ale jakis czas temu znowu mastopily problemy trwala bezsenosc pare dni puzniej wszystko do normy wrocilo powtarza sie tak co pare miesiecy. Kilka dni bezsenych biore wtedy male ilosci zopiklonu prosze o rade bardzo

Witam Pana. Moim zdaniem właściwym partnerem do Pana zapytania a jeszcze bardziej rozwiązania problemu ze snem jest Pana lekarz. To ten specjalista dysponuje dokumentacją przebiegu Pana depresji, zna Pana z bezpośredniego kontaktu. Zalecam kontakt w tej sprawie ze swoim lekarzem. Moim zdaniem zasięganie rady przez internet może być ryzykowne. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/