Bezsenność u 32-letniego mężczyzny

Mam problemy ze spaniem.To sie chyba nazywa bezsennosc.Na sile jak prubuje zasnac udaje mi sie,ale zadko kiedy raz,na jakis czas.Dwa lub 3 dni normalnie spie,a 4,5 dni nie moge zasnac,niekiedy ok 2 tygodni nie moge spac,a normalnie spie tydzien nieraz 3 tygodnie nie moge spac o dsypiam w poludnie po obiedzie .Jakis lek na sen albo ziola lub cos na sen bezsennosc.Na to chcialem dowiedziec sie jak wyleczyc oraz skad bierze sie ze bezsennosc.Jakie skutki sa bezsennosci

Witam Pana. Sen należy do naszego naturalnego rytmu tak jak aktywność w ciągu dnia. Trudno mi bez kontaktu bezpośredniego mówić o jednej przyczynie. Jednym z częstych źródeł problemów ze snem bywa silny i/lub długo utrzymujący się stres. Kiedy organizm jest w stanie podwyższonej aktywacji trudno mu przejść w stan odpoczynku. Oczywiście warto również by udał się Pan do swojego lekarza i wykonał podstawowe badania by upewnić się co do podłoża fizjologicznego Pana bezsenności. Odradzam zażywanie leków na własną rękę. Jeśli problem jest głębszy lekami zmniejszy Pan objaw, ale nie usunie przyczyny. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/