Bezskuteczne odchudzanie a kriolipoliza

Witam, próbowałam już wszelkich sposobów na odchudzanie.. Zaczynam tracić nadzieję, że kiedykolwiek może mi się udać. Ostatnio wśród moich koleżanek - bloggerek słynny zrobił się zabieg kriolipolizy.. Jedna z nich poddała się jemu w pewnej warszawskiej klinice - i efekty były widoczne, bo aż 6 cm mniej w pasie. Zastanawiam się jednak, czy taki zabieg jest w ogóle bezpieczny i jakie może nieść za sobą skutki uboczne? Proszę o pomoc.

Dzień dobry,

Proces odchudzana usuwa tkankę tłuszczową z całego orgazmu modeluje ciało, gdy wprowadzona jet dodatkowo aktywność fizyczna.

Podstawą metody kriopolizy jest schładzanie komórek tłuszczowych w celu ich redukcji.
Zabieg ten działa tylko na określone partie ciała, a nie na cały organizm.
Może powodować miejscowe uszkodzenia skóry.

Prozę zgłosić się do wykwalifikowanego dietetyka, który zajmie się Panią indywidualnie, co pozwoli Pani schudnąć bez efektu jojo.

Pozdrawiam,
Aneta Kościołek

Witam, nie ma póki co wiarygodnych rzetelnych badań naukowych, które potwierdzały pełne bezpieczeństwo wielomiesięcznej obserwacji pacentów po tym zabiegu. Nie wiadomo także czy i na pewno organizm (oraz jakim kosztem) pozbywa się zamrożonych komórek tłuszczowych.Jednym słowem...odradzam.
Pozdrawiam