Bezskuteczne starania o dziecka i wyniki badań

Witam,jestem po hsg- jajowody obustronnie drożne,tsh1,776, ft411,78,hormony w normie,owulacja prawidłowa pęcherzyk rosnie i peka, mąż bierze pentohexal,androwid,wynik nasienia objetosc2ml, dostarczono upłynnione,aglutynacja(-)komórki okrągłe1,0mln/ml, ruch postępowy30%,całkowity45%,brak ruchu55%,koncentracja18mln/ml,plemniki prawidłowa bud.5% fsh 5,72. Od 1.5 roku staramy się o dziecko, jakie są realia zajścia w ciażę???co robić dalej, leczymy się bez skutków.Proszę o wskazówki.Dziekuję

Szanowna Pani, problem niepłodności jest problemem rozległym. Jest Pani pod opieką lekarzy i nie ma Pani diagnozy ani - do tej pory- efektów leczenia. Nie widzę możliwosci pomocy na podstawie kilku danych na temat Państwa zdrowia.

Witam,
jeśli są Państwo leczeni (?) od ponad roku i nie widać postępów ani pozytywnego rezultatu tych poczynań, to trudno spodziewać się go po "internetowej" poradzie. Mam wrażenie, że nie chcieliby Państwo być leczenia droga wirtualną.... Wnioski nasuwają się same.... Pozdrawiam RH