Bezskuteczne starania się o dziecko a badania TSH

Witam, Mam 29 lat i od 9 miesięcy staramy się z mężem bezskutecznie o dziecko.Pod względem ginekologicznym wszystko jet ok. Robiłam badanie tsh i mój wynik to 2,88(norma 0,27-4,2) FT3 5,86(3,1-6,8) FT4 16,3 (12-22,00). Mam więc pytanie czy przy takich wynikach mogę mieć problem z zajściem w ciąży?. Czytałam na wielu forach dla osób starających się o dziecko, że wynik TSH powyżej 2 może znacząco utrudnić zajście w ciążę. Z poważaniem, Beata

Aleksander Ropielewski

Nic nie wskazuje aby to zaburzenia tarczycy mogły odpowiadać za brak powodzenia w staraniu o potomka w Państwa wypadku.