Bicie pięściami po głowie w atakach złości

Witam! Od jakiegoś czasu w złości biję się pięściami po głowie. Skończyłam z tym, ale moje pytanie brzmi czy mogło mi się coś stać? Po lewej stronie czaszki wyczułam wklęśnięcie i bardzo się boję. Nic mnie nie boli. Czaszka przecież nie jest idealna a poprzez uderzenie pięścią nie mogłam sobie nic zrobić?

Witam. Dokładnie tak jak pani pisze. Raczej jest niemożliwe żeby Pani sobie zdeformowała czaszkę. Natomiast problem w tym, że robi sobie Pani krzywdę.
Magdalena Brabec

Z jakiegoś powodu odreagowała Pani emocje przez autoagresję. Jest to niepokojący objaw. Być może zdarzył się incydentalnie i nie powtarza, jednak gdyby się powtarzał zachęcam do przyjrzenia się temu. Są bowiem bardziej adaptacyjne formy uwalniania emocji, a fakt, ze wybrała Pani ten świadczy o pewnych trudnościach.