Bieganie a zaczerwienienia twarzy

witam 36 lat kobieta biega codziennie 5 km po,biegu twarz jest bordowa ,boli glowa do konca dnia i co zaniepokoilo mnie prawa strona twarzy jest opuszczona.Dot to mojej corki

Lek. Katarzyna Szymczak

Co to znaczy prawa strona twarzy jest opuszczona? Zaczerwienienie twarzy po wysiłku jest normalne. Jeśli coś Panią niepokoi radzę udać się do lekarza.
Pozdrawiam