Uczucie zimna po bieganiu

Witam ostatnio zauważyłam że po skończeniu biegania (około pół godziny do godziny po ), zaczyna mi się robić zimno .Biegam co dwa, trzy. dni po około 5 km .Proszę o poradę pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Po zakończonym biegu proszę dbać o utrzymanie komfortu cieplnego. Pierwsze godziny po wysiłku są okresem obniżonej odporności i łątwiej wtedy odczuwamy wychłodzenie lub zmęczenie. Warto się zastanowić czy powodem nie jest nieco za lekka odzież podczas treningu.