Bieganie a choroba Hashimoto

Witam, od 9 lat choruje na Hashimoto, przed rozpoznaniem choroby biegałam i moje wyniki i wydolność się pogarszała, ostatnio zaczęłam biegać i ćwiczyć siłowo na nowo ale niestety odczuwam po wysiłku spadki siły i w trakcie ćwiczeń dosyć szybko zaczynają drgać mi mięśnie i są osłabione a podczas biegu zaraz na początku zaczynam się dusić przez brak powietrza, czy mogę coś z tym zrobić aby poprawić swoją wytrzymałość i kondycje? I czym spowodowany jest spadek leukocytów dzisiaj wynosi 2,9 tys.

Renata GrzechociĹska

Należy pamiętać o przygotowaniu organizmu do wysiłku, wprowadzać ćwiczenia stoponiowo, podczas treningu należy pamiętać o odpowiednim nawodnieniu, jeśli odczuwa Pani drżenia mięśni móże to być spowodowane niedoborem elektrolitów lub ich zmęczeniem. Proszę pamiętać również o tym aby z głową dobierać intensywność treningów.