Biopsja zmiany w nerce

Badany narząd: Nerka prawa - biopsja chirurgiczna resekcja całkowita zmiany Wielkość: 60x42x27mm Segment Dolny: guz lity wyraźnie odgraniczony, krągły, średnica: 32mm - haemangiopericytoma benignum Tkanka tłuszczowa okolicy guza - histomorphosis normalis

Magdalena Mroczek

zmiana jest niezłośliwa i została w całości wycięta- nie ma powodu do obaw

Jakie jest pytanie????? Wynik omówi szczegółowo operator! W badaniu stwierdzono obecność guza łagodnego , a więc NIE ZLOŚLIWEGO!!! zż