Bladość dziąseł, sińce pod oczami i osłabienie u 16-letniej córki

Witam, mam córke w wieku 16 lat i zauważyłam, znaczną bladość jej dziąseł(są okropnie blade) również widać to na policzkach i wargach od wewnętrznej strony. Ma też problem z sińcami pod oczami mimo odpowiedniej ilośći snu, są one bardzo widoczne. Chodzi również ciągle zmęczona i osłabiona. Dokucza jej także silny ból nóg(często skarży się na stawy). Dodatkowo od jakiegoś czasu bierze leki z żelazem, oraz zwiékszyliśmy jego obecność w posiłkach. Dużo czytałam i natrafiłam na białaczkę to możliwe?

Witam. Opisane objawy nie są swoiste i mogą być oznaką wielu stanów, między innymi anemii, schorzeń hematologicznych, zaburzeń funkcji tarczycy czy zwykłego przemęczenia. Sugeruję wizytę u lekarza poz który zbada córkę, zbierze dokładny wywiad i zleci dodatkowe badania.