Blokada łączenia uda z miednicą i bóle nóg

Od pewnego czasu mam problem z prawą nogą, a mianowicie z łączeniem uda z miednicą. Mówiąc kolokwialnie czasem blokuje mi się noga w tym właśnie miejscu. Nie mam możliwości wtedy swobodnego poruszania się, lecz po chwili delikatnego ruszania nogą "blokada" ustaje, ale przez pewien czas pozostaje ból w tym miejscu. Bardzo prosiłabym o radę, mam niespełna 20 lat.

Szanowana Pani, może to być objaw konfliktu panewkowo-udowego. Jednak biorąc pod uwagę Pani wiek (jest Pani osoba młodą) sugeruję konsultację z ortopeda, który po zbadaniu Pani określi czy i jakie badania dodatkowe celem postawienia rozpoznania są w Pani przypadku niezbędne. Pozdrawiam