Ból brzucha i rzadkie oddawanie stolca u dziecka

Witam. Mam pytanie corka skarzy sie na bol brzucha od dluzszego czasu. Nie ma wymiotow czy biegunki i temperatury. Lekarz zlecil badanie krwi ktore bedzie za tydzien. Corka ma od czasu do czasu problem z kupa, nie raz robi kupe po 4-5 dniach. Co robic jestesmy w anglii a mam wrazenie ze lekarze bagatelizuja sprawe. Na usg nie chcial lekarz dac skierowania. Od 5 dni corka ma uplawy na ktore lekarz dal masc clotrimazole.

można podawać florę bakteryjna właściwą dla przewodu pokarmowego ( trilflora, lakcid itp. ) , poza tym ograniczyć rzeczy powodujące zaparcia(ryż, banany, marchew gotowana) , podawać regularnie gotowane suszone owoce( kompot z suszonych śliwek, jabłek, moreli) jogurty, , pić dużo płynów ale nie z cukrem. Warto udać się z córka do ginekologa dziecięcego jeśli te upławy nie ustąpią. Zrobić wymaz z pochwy i zbadać w labolatorium