Ból dłoni u 25-latka

Dzień dobry. Proszę o poradę gdyż od jakiegoś czasu prześladują mnie bóle dłoni. Ból ten można przyrównać do uczucia zakwasow w mięśniach. W związku tez z innymi dolegliwościami miałem robione wiele badań krwi również pod kątem reumatoidalnym i wszystkie wyniki są w normie.

Bóle mogą być też związane z przesileniem ręki np. z powodu używania myszki lub klawiatury lub smsowania itp. Jeśli to faktycznie choroba reumatyczna, to proszę pamiętać, że często mija kilka lat od pierwszych objawów stawowych do wystąpienia zmian we krwi.