Ból gardła, biały nalot na migdałkach i katar a konieczność antybiotykoterapii

Witam, Mam problem z migdałkami (są do usunięcia zwg na przerost i ciągły nieżyt oraz gromadzenie sie czopów w kryptach) Ostatnio przeszłam angine. Teraz znów boli mnie gardło-mam białe naloty na jednym z migdałków na drugim są niewielkie ale po płukaniu rumiankiem dziś prawie znikły tylko ten jeden migdał jest mocno powiększony i są naloty. Nie gorączkuje, mam katar i trochę czuje sie "połamana". Czy konieczny jest antybiotyk?Czy to jest angina jeśli nie ma sie gorączki? Od 3 dni biorę ibuprom

Chcesz żyć bez choroby reumatycznej stawów, chcesz żyć bez choroby reumatycznej serca i nerek. Chcesz żyć?............To usuń w porę te migdałki. One .potrzebne są człowiekowi tylko do około siódmego roku życia. potem to one już nic nie znaczą oprócz możliwości wywołania chorób które wymieniłem.