Ból gardła, wymioty zieloną flegmą a nerwy

Od trzech miesięcy boli mnie gardło, wymiotuje zieloną flegmą i mam bóle w klatce i pleców mój lekarz stwierdził ze to na tle nerwowym i ze to fobia na tle psychicznym. Co to morze być może ktoś mnie zdiagnozuje i powie jak to leczyć, albo jakie badania zrobić w jakim kierunku?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie samego opisu nie est możliwe postawienie diagnozy. Konieczne jest przeprowadzenie szeregu badań dodatkowych. Dolegliwości mogą wskazywać na zaburzenia w obrębie układu pokarmowego czy oddechowego. Proszę udać się na ponowną wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.